nachystano pro sto hostu na talirich

5 hlavních aspektů při výběru dodavatele cateringových služeb.

Olomouc Catering. Ať už hledáte zajištění jídla na jakoukoliv akci, mějte na paměti, že jídlo je kultura. O jídle se rádi bavíme a na dobré jídlo dlouho vzpomínáme. A to nejdůležitější je, že si rádi pošmákneme. Neni nic horšího než pokazit krásnou akci jídlem, které lidem nechutná nebo je pouze chuti průměrné.


Nechejte vaše hosty užít si dobrého jídla. Jídlo to je spojovatel a navozovatel dobré nálady. Pokud chcete aby na vaši firemní akci nebo svatbu lidé dlouho vzpomínali, zde je 5 užitečných rad pro výběr dokonalého dodavatele cateringu.

Přečtěte si 5 tipů , jak vybrat cateringovou firmu – catering Olomouc.

1. Při výběru cateringu zvažte své osobní potřeby a velikost události.

Ujistěte se, že ten koho najmete na vaši akci, zvládne počet osob, který plánujete pozvat. Je potřeba také zvážit, co vše od dodavatele cateringu budete potřebovat. Jestli to bude s předkrmem, jestli budete vyžadovat kanapky a koláčky atd. Cateringový dodavatel musí bez váhání zvládnout velikost vaší svatby a dopředu vše precizně naplánovat se všemi detaily.

2. Mějte na paměti také místo konání a dostupnost, vzdálenost -Olomouc Catering .

Catering Olomouc. Poloha je rozhodující, proto vybírejte z místních dodavatelů jidla – catering v Olomouci. Věnujte také pozornost ochotě přizpůsobit se vašim požadavkům. Je potřeba vybrat někoho, kdo nejen splňuje ale dokonce překračuje vaše očekávání.

Olomouc catering pripravene kanapky na firemni akci

3. Rozhodněte se, jakou flexibilitu budete od svého caterera vyžadovat.

Plánování večírku a svateb nemusí nutně být stresující záležitost. Myslete také na to, jestli mezi vašimi hosty budou přítomni i alergici. Taková neočekávaná alergická reakce, by vám mohla vaši svatbu pěkně znepříjemnit.

4. Než si vyberete podívejte se na zákaznické reference a hodnocení. 

Je nutné se ujistit, že váš hlavní dodavatel cateringu dodrží slíbené a domluvené. Že je na něj 100% ní spolehnutí. Ti nejlepší dodavatelé většinou mají veškeré termíny dlouho dopředu rezervované. Proto plánuje akce s dostatečným předstihem.

5. Naplánujte si rozpočet na vaši událost.

Může to vypadat jako zřejmé, ale náklady jsou důležité. Ujistěte se, že obdržíte vše, jak bylo kalkulováno. Dávejte si pozor na skryté poplatky. Zvažte velikost události, vaše očekávání, druh jídla, počet chodů…

pripraveny svatebni stul catering Olomouc

Nyní jste připraveni najmout si nejlepšího dodavatele cateringu!

Na jaké otázky byste se měli ptát v cateringové firmě?

Zeptejte se na  různé typy  a možnosti stravování, které jsou k dispozici. Banket, raut, recepce, bufet…

Proč je catering důležitý pro vaši událost?

Zážitek s jidlem a pitím je jedinečná věc. Jak to budou hosté vnímat má velký význam. Catering má velkou návratnost investic, pokud jde o zážitek z akce.